HEMEN ARAKONUM
Menü Kapat

Hakkımızda

Hakkımızda

Hayır Lokması Döktürme geleneksel bir Türk lezzeti olan lokmayı insanlara en doğal haliyle sunmak için kurulmuştur. Şirket olarak prensiplerimiz müşteri memnuniyeti, güler yüzlü personeli ve pratik çözümleri ile gözde isimler arasında yer almaktır. Özel tasarımla giydirilmiş araçlarımız, son teknoloji ekipmanlarımız ve tamamen hijyen esaslı üretilen lokmalarımızı siz hayır severler için üretiyor ve hizmetinize sunuyoruz.

Hayır Lokması Döktürme  kalite, hijyen ve sağlık odaklı çalışma anlayışıyla, ham mamül tercihinden hem de üretilen ürüne kadar imalatın her aşamasında tecrübesini ve birikimini lezzetine yansıtır. Sağlıklı çalışma ortamı, geniş dağıtım-servis sistemi ve işinin uzmanı güçlü bir ekiple birinci sınıf bir çalışma disiplinine sahip olan şirketimiz, aile sofralarında ve dağıtılan tüm hayırlarda gönül rahatlığı ve aranan damak lezzetiyle yer almanın gururunu yaşamaktadır.

Hayır Lokması Döktürme  ; müşteri odaklı yaklaşım, tavizsiz kalite, benzersiz lezzet, ödünsüz hijyen ve özgünlük anlayışımız ile müşterilerimizle özel bir ilişki kurmaya çalışıyoruz. Her geçen gün Hayır Lokmacınız ailesine eklenen yeni müşterilerimizle beraber, geçmişten bu yana sadık müşterilerimiz en büyük başarı ve gurur kaynağımız olmuştur. Sunduğumuz ürünler ve hizmet çeşitliliği ile yaşamın her anında müşterilerimizin yanında olmayı, unutulmaz lezzetlerle o anları güzelleştirmeyi amaçlıyoruz.

Türk halkının, örf ve adetlerini göz önünde bulundurarak kurumsallaştırdığımız Hayır Lokmasını, siz hayır severlerin beğenisine sunuyor ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.